براساس قیمت:

نمایش 1 - 12 کالا از 20

هوشمند

شرکت تولیدی پلی اوره تان ایران که با نام تجاری برند هوشمند در کشور فعالیت دارد، یکی از برندهای تولیدکننده انواع محصولات بالش طبی میباشد. این شرکت پیشرو و پیشتاز در تولید قطعات فوم یا PU برای صنعت خودرو در ایران نیز میباشد. این شرکت که در سال 1355 تاسیس شده است، امروزه نیز یکی از برندهای طراز اول در تولید بهترین فوم های ایران با نام فوم هوشمند است که به معنای واقعی کلمه نیز هوشمند میباشد. طیف گسترده محصولات برای هر نوع استفاده ای سبب شده است تا یکی از برندهای پیشنهادی ما در مجوعه تجهیزات پزشکی گلستان نیز به شمار برود. در ادامه به لیست محصولات برند هوشمند، این شرکت پیشگام ایرانی اشاره خواهیم کرد.

لیست محصولات برند فوم هوشمند

  • بالش های طبی هوشمند
  • محصولات ارتوپدی هوشمند
  • محصولات مادر و کودک هوشمند
  • انواع تشک های سفری و خواب هوشمند

در بالا به 4 تا از اصلی ترین دسته بندی محصولات برند هوشمند اشاره کردیم که هر کدام از آنها دارای تنوع بالایی از انواع مدل برای هر نوع کاربری میباشد. انواع بالش طبی برای کاربری های مختلف و … موجب شده تا بتوان روی این برند حساب ویژه ای برای درمان بیماری های مربوط به ارتوپدیک و زندگی روزمره باز کرد. قیمت های مناسب محصولات هوشمند در کنار کیفیت تضمین شده باعث شده تا یکی از قطب های تولید محصولات فومی از جمله و به خصوص بالش طبی باشد. کافی است تا یکی از محصولات آنها را استفاده کرده باشید تا مهر تاییدی بر گفته های ما در این صفحه بزنید. قیمت و گارانتی محصولات هوشمند را در ادامه به حضور شما عزیزان همراه توضیح خواهیم داد.

از محصولات هوشمند در چه مواقعی میتوان استفاده کرد؟

  • بالش های  و تشک های طبی هوشمند

از بالش های طبی میتوان یک خواب بسیار اصولی و حرفه ای را تجربه کنید که پیشنهاد میکنیم حتما به بالش های طبی این شرکت در سایت ما سر زده و با توجه به مشخصات آنها، هر کدام که کاربرد بیشتری برای شما دارد را انتخاب کنید.

  • محصولات ارتوپدی هوشمند

محصولات ارتوپدی هوشمند اغلب شامل زیرنشیمنی دارای فوم هوشمند است که کارایی آنها برای محل کار، هنگام رانندگی و نشستن های طولانی مدت است تا فشار کمتری به مفاصط و مهره های کمری وارد شود. از مزایای فوم های این برند میتوان به خاصیت هوشمند بودن آنها اشاره کرد و نشان از انعطاف بالای آنها و قرار گرفتن در حالت اولیه خواهد بود.

  • محصولات مادر و کودک هوشمند

از جمله محصولات مادر و کودک نیز باید بالش بارداری، بالش خواب و بالش دور گردنی را نام برد که محصولی تخصصی برای مادران عزیز و کودکان دلبند آنها میباشد.

قیمت و گارانتی محصولات برند فوم هوشمند

قیمت محصولات برند هوشمند در سایت فروشگاه تجهیزات پزشکی گلستان، بر اساس آخرین لیست قیمت این شرکت در سایت رسمی آنها میباشد. درباره گارانتی نیز باید عنوان کنیم که محصولات هوشمند دارای گارانتی 12 ماهه شرکتی هستند.

مقایسه ( 0 مورد )
bakala-whatsapp-chat-icon
پشتیبانی واتس اپ
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

سبد خرید شما خالی است.